زاویه سازی صورت در رشت + کلیپ

این روزها زیبایی چهره موضوع مهمی است که بسیار مورد توجه افراد قرار دارد. یکی از پرطرفدارترین این روش ها زاویه سازی صورت است. تقاضا برای انجام زاویه سازی صورت در رشت افزایش زیادی داشته است، اما این افزایش تقاضا می تواند سبب سودجویی برخی افراد نیز شود. در اینجا می خواهیم شما را با روش صحیح زاویه سازی صورت، زاویه سازی فک، ماندگاری زاویه سازی صورت، زاویه سازی صورت با جراحی و … آشنا کنیم.
 
 
 
بهترین کلینیک زاویه سازی صورت در رشت آدرس : گلسار، خیابان ۱۲۲ ، ساختمان فرهام ،طبقه اول ، کلینیک زیبایی دکتر امانی

زاویه سازی صورت یا مادلینگ چهره چیست؟

تمایل به زیبایی در وجود همه انسان ها وجود دارد؛ چرا که زیبا بودن و داشتن ظاهری بهتر حس اعتماد به نفس را در انسان جاری می کند. برای همه افراد مهم است که همواره زیبا به نظر برسند؛ داشتن کوچک ترین عیب در صورت باعث پایین آمدن حس اعتماد به نفس در هر فردی می شود. وجود همین عیب ها در صورت باعث شده تا انسان همیشه به دنبال رفع این نواقص باشد. این روزها عمل های زیبایی همچون زاویه سازی صورت یا به عبارتی مادلینگ چهره طرفداران بی شماری دارد. زاویه سازی صورت مردان و زنان هر دو دارای اهمیت زیادی است و به آن توجه می شود.

 

زاویه سازی صورت باعث جوان سازی و زیبایی صورت، اصلاح زاویه بینی، از بین رفتن غبغب و حالت دادن چانه می شود. همانطور که گفته شد حالت صورت بعد از انجام این عمل به شکل V (وی) در می آید. در زاویه سازی صورت، قسمت هایی از صورت که نقش اساسی در زیبایی صورت دارند (شامل زاویه فک، خطوط فک و گونه و چانه)، برجسته تر می شود. به این صورت که این روش با کوچک کردن فک و لاغر کردن صورت و سپس برجسته کردن گونه و چانه کاری می کند تا اجزای صورت با هم تناسب داشته باشند. این چهره برای اکثر افراد یک فرم دلخواه است.

زاویه سازی صورت با روشهای مختلفی، علاوه بر فرم دهی به صورت، باعث زیبایی و جوان سازی پوست نیز می شود.

زاویه سازی صورت در رشت و روش های انجام آن

انواع روش های زاویه سازی فک و صورت

زاویه سازی صورت انواع مختلفی دارد. بسته به نظر پزشک، هر فرد باید از یک روش استفاده کند. به این صورت که پزشک ابتدا فرم و حالت صورت، زاویه فک و حالت گردن بیمار را بررسی می کند و سپس از وی تست هایی می گیرد تا ببیند بیمار نسبت به موادی مانند ژل، نخ و … حساسیت دارد یا نه. سپس شخص به صلاح دید پزشک از یکی از روش های زیر برای زاویه سازی صورت خود استفاده می کند.

1. زاویه سازی صورت با تزریق ژل:

تزریق ژل نوعی درمان غیر جراحی است که پزشک ابتدا فرم صورت بیمار را بررسی می کند و سپس به قسمت هایی از صورت وی که نیاز به ژل دارد، ژل تزریق می کند. میزان تزریق ژل باید به مقدار کافی و با دقت بسیار زیاد انجام شود و از طرفی باید این ژل از نوع مرغوب باشد تا تاثیر مثبتی روی صورت داشته باشد. بنابراین قبل از استفاده از روش زاویه سازی فک با تزریق ژل حتما در مورد پزشک معالج و سابقه وی اطلاعات کافی کسب کنید.

 

بهترین ژل، ژل اسید هیالورونیک است که سازگاری خوبی با بدن دارد. ماندگاری این روش 6 ماه تا 36 ماه است. عدم تقارن صورت بعد از تزریق ژل یا کبودی و عفونت، از معایب تزریق ژل است.

مزایای استفاده از این روش:

 • ایجاد زاویه در فک،
 • از بین رفتن افتادگی پوست گردن و صورت،
 • از بین رفتن چین و چروک های صورت،
 • فرم دهی صورت در نواحی لب و بینی،
 • از بین رفتن خط اخم و خط لبخند،
 • افزایش حجم در نواحی لب، چانه،
 • و … .
 

 

2. زاویه سازی صورت با تزریق چربی:

این روش به صورت سرپایی و با بی حسی موضعی انجام می شود . از آن به عنوان بهترین روش زاویه سازی صورت نام می برند. در این روش چربی های اضافه از دیگر قسمت های بدن گرفته می شود. پس از آماده سازی به نقاطی از صورت که نیاز به استفاده از آن است، تزریق می شود. از آن جایی که چربی از بدن خود بیمار گرفته می شود با بدن وی سازگار است و هیچ گونه عارضه ای نخواهد داشت. این روش مشکلات روش تزریق ژل را ندارد و تا چندین سال ماندگاری دارد.

 

3. زاویه سازی صورت با نخ:

یکی از محبوب ترین روش های مادلینگ چهره، روش زاویه سازی صورت با نخ یا همان لیفت صورت با نخ است. در این روش پزشک نقاطی را روی صورت مشخص می کند که همان نقاط ورودی و خروجی نخ است. بعد از آن با کمک سوزن های باریک و مخصوص، نخ را وارد قسمت های علامت گذاری شده می کند و بعد از اینکه آن ها را از محل خارج می کند، نخ ها را گره می زند و زیر پوست مخفی می کند.

روش زاویه سازی صورت با نخ باعث بالا کشیدن یا به اصطلاح لیفت کردن پوست می شود. نتیجه این کار به صورت آنی قابل مشاهده است. در  این روش نیازی به جراحی نیست.

مزایای استفاده از این روش:

ریسک کمتر، کمترین عارضه، عاری از آثار زخم یا جراحت، مقرون به صرفه بودن و … .

 

4. زاویه سازی صورت با تزریق بوتاکس:

این روش نیازی به جراحی ندارد و بیمار کمترین دردی حس نمی کند. این روش به این صورت است که با تزریق بوتاکس به قسمت هایی از چانه، چانه کوچک تر به نظر می رسد. این روش برای افرادی که دارای فک مربعی هستند یا تمایل دارند قسمت پایین صورتشان کشیده تر باشد، مناسب است.

 

5. زاویه سازی صورت با تزریق فیلر:

این روش فرمی زیبا به صورت می دهد. زیرا تزریق فیلر به قسمت پایینی صورت و ناحیه گردن موجب خوش تراش شدن فک می شود. نتیجه استفاده از روش تزریق فیلر نیز به صورت آنی قابل مشاهده است و هیچ گونه عارضه ای ندارد.

 

6. زاویه سازی صورت با جراحی:

این روش نیاز به اتاق عمل و بیهوشی دارد. پزشک فک را به وسیله اره و مته مخصوص می تراشد و آن را کوچک تر می کند. اگر این قسمت دارای عضله های پر حجم باشد، پزشک قسمت هایی را بیرون می کشد و سپس بخیه می زند. این روش نسبت به بقیه روش های زاویه سازی صورت از دقت و پایداری بالاتری برخوردار است و شیوه ای تهاجمی می باشد.

 

عکس هایی از قبل و بعد انجام زاویه سازی صورت (مادلینگ چهره)

زاویه سازی صورت با روش تزریق فیلر

زاویه سازی صورت با روش تزریق فیلر

زاویه سازی صورت با روش تزریق چربی

زاویه سازی صورت با روش تزریق چربی

زاویه سازی صورت با روش تزریق ژل

زاویه سازی صورت با روش تزریق ژل

 

توصیه های بعد از انجام زاویه سازی فک یا مادلینگ چهره

 • تا یک هفته نباید غذاهای سفت جویده شود؛
 • تا 4 ساعت بعد از عمل نباید از لوازم آرایشی استفاده کرد؛
 • تا 2 روز بعد از عمل از خوابیدن روی شکم بپرهیزید؛
 • تا یک روز بعد ورزش سنگین انجام ندهید؛
 • تا 4 ساعت بعد از عمل به محل مورد نظر فشار وارد نکنید؛
 • تا یک هفته رفتن به آب گرم و یا سونا ممنوع است.

 

هزینه و قیمت زاویه سازی صورت در رشت یا قیمت فیلر صورت

عوامل گوناگونی بر میزان هزینه زاویه سازی صورت یا مادلینگ چهره دخیل هستند. از مهمترین این عوامل نوع روش انجام زاویه سازی و تجربه پزشک مربوطه است. جهت اطلاع از قیمت ها از کلینیک زیبایی دکتر امانی درباره زاویه سازی صورت در رشت با شماره 01333733126 تماس بگیرید.

قیمت زاویه سازی صورت با روش های مختلف در کلینیک زیبایی دکتر امانی

قیمت زاویه سازی صورت در کلینیک زیبایی دکتر امانی

از آن جایی که این کار بسیار حساس است و با زیبایی انسان سر و کار دارد، بهتر است برای انجام آن سراغ یک پزشک متبحر، با تجربه و متخصص بروید. گول تبلیغات با قیمت های کم را نخورید. زیرا اگر کمترین سهل انگاری از طرف پزشک انجام شود، آسیب های جدی و جبران ناپذیری به صورت وارد می کند.

سوالات متداول زاویه سازی صورت یا زاویه سازی فک در رشت

مادلینگ چهره، زاویه فک یا زاویه سازی صورت در رشت یکی از روش های پرطرفدار برای مردان و زنان است. در این قسمت برای رفع ابهامات شما در رابطه با این روش برخی از سوالات متداول آن به همراه پاسخ بیان شده است.

زاویه سازی فک و صورت برای چه افرادی مناسب است؟

این عمل برای همه قابل اجرا نیست و تنها افرادی که دارای ویژگی های ذیل باشند می توانند این کار را انجام دهند:

 • افرادی که چانه دایره ای شکل دارند؛
 • افرادی که دارای فک عریض و مربعی شکل هستند؛
 • افرادی که گونه های چاق و یا لاغر دارند؛
 • زنانی که فک آن ها فرم و شکل فک مردانه دارد؛
 • افرادی که فک آن ها زاویه دار نیست.

اگر می خواهید متوجه شوید که صورت شما نیاز به زاویه سازی دارد یا نه، پوست صورت خود را توسط انگشت شست به طرف گوش هایتان ببرید، اگر این حالت صورت خود را دوست دارید، به این معنی است که صورت شما نیاز به زاویه سازی دارد تا زیبا تر شود.

زاویه سازی صورت به چه کسانی توصیه نمی شود؟

 • افرادی که پوستی افتاده دارند؛
 • افرادی که صورتشان خیلی لاغر یا خیلی چاق است؛
 • کسانی که صورتشان گرد است؛
 • افرادی که فکشان کوچک است؛
 • کسانی که دارای بینی بزرگی هستند؛
 • کسانی که عقب رفتگی چانه دارند؛
 • افرادی که بالای صورتشان از پایین صورتشان کوچکتر، لاغرتر و باریک تر است.

 

عوارض زاویه سازی صورت چیست؟

عوارض روش های مختلف زاویه سازی صورت (تزریق ژل، تزریق فیلر، تزریق بوتاکس، عمل جراحی، تزریق چربی و زاویه سازی با کمک نخ) با هم متفاوت است. نقطه مشترک در همه ی این روش ها، تورم و درد است که بعد از مدت زمان کمی از بین می رود. اما کبودی و نداشتن تقارن ممکن است در روش تزریق ژل به وجود آید.

بهترین کلینیک زاویه سازی صورت در رشت آدرس : گلسار، خیابان ۱۲۲ ، ساختمان فرهام ،طبقه اول ، کلینیک زیبایی دکتر امانی

 

 

 

نتیجه گیری

انسان ها تمایل زیادی به زیبایی و داشتن چهره زیبا دارند. یکی از روش های داشتن ظاهری زیبا و رفع نواقص آن، استفاده از روش زاویه سازی صورت است. زاویه سازی صورت باعث جوان سازی و زیبایی صورت، اصلاح زاویه بینی، از بین رفتن غبغب و حالت دادن چانه می شود. حالت صورت بعد از انجام این عمل به شکل V در می آید.

در زاویه سازی صورت، قسمت هایی از صورت که نقش اساسی در زیبایی صورت دارند، برجسته تر می شود. این حالت باعث فرم دهی بهتری به چهره فرد می شود. این عمل به چند روش انجام می گیرد که هر کدام مزایا، معایب و هزینه های مربوط به خود را دارند. در کل این روش عارضه خاصی ندارد.

به طور کلی این روش دو مزیت دارد:

 1. به صورت فرم می دهد
 2. و همچنین باعث جوان سازی و زیبایی پوست می شود.

برای انجام زاویه سازی صورت و انجام زاویه فک مهمترین مسئله مراجعه به یک دکتر خوب برای زاویه سازی صورت است که باید بسیار مورد توجه قرار گیرد.

تزریق ژل در رشت | تزریق چربی در رشت | تزریق بوتاکس در رشت | لیزر موهای زائد در رشت | انجام پی آر پی در رشت | جراحی بوکال در رشت | لیپوساکشن غبغب در رشت | لیفت صورت با نخ در رشت | لیفت بینی در رشت | مزوتراپی در رشت | هایفوتراپی در رشت

‫6 نظرها

 1. سلام خدمت شما، ببخشید می خواستم بدونم زمان مناسب برای انجام زاویه سازی صورت چه سنی هست؟

  1. با سلام؛ زاویه سازی صورت یکی از روش های زیبایی هست که با استفاده از تزریق ژل انجام می شه و بهترین زمان برای انجام اون از سن 18 سال به بالا هست.

 2. با سلام. من صورت خیلی لاغری دارم و از طرفی هم فکر می کنم فکم مشکل داره و بینیم یه مقدار کج هس. به نظر شما انجام زاویه سازی صورت به درد من می خوره یا نه؟

  1. سلام دوست عزیز. مسلما خدمات زیبایی که در کلینیک زیبایی دکتر امانی خدمت شما ارائه میشه تاثیر مطلوبی روی زیبایی شما خواهد گذاشت. پیشنهاد می کنم برای دریافت اطلاعات درباره زاویه سازی صورت در رشت و دریافت نوبت از کلینیک زیبایی دکتر امانی با شماره 01333733126 تماس بگیرین.

 3. من بعد از پرس و جوهای زیادی از طریق یکی از دوستام برای انجام زاویه سازی صورت با کلینیک زیبایی دکتر امانی آشنا شدم و واقعا از طرز برخورد و خدماتشون راضیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا