رزرو نوبت : 01333733126

لیفتینگ یا لیفت صورت با نخ در رشت

در دنیای امروز بیشتر از گذشته به زیبایی چهره اهمیت داده می شود. همه انسان ها همواره به دنبال روش های زیباسازی چهره خود هستند. یکی از این روش ها که به تازگی استفاده میشود لیفت صورت با نخ است. تقاضا برای لیفت صورت با نخ در رشت افزایش زیادی داشته است، ولی همیشه در مورد کارهای پر تقاضا افرادی هستند که به دنبال سودجویی از این راه هستند. در این مقاله می خواهیم شما را با روش صحیح لیفت صورت با نخ در شهر رشت آشنا کنیم. نکته ای که اهمیت دارد این است که لیفت صورت با نخ باید حتما در کلینیک های تخصصی و توسط پزشکان متخصص انجام شود.

 

لیفت صورت با نخ یا لیفت گونه با نخ چیست؟

اگر شما مشکل افتادگی پوست صورت ، خط لبخند ، چروک دور چشم و اطراف دهان ،خط اخم و هرگونه چین و چروک در صورت را دارید روش پیشنهادی ما استفاده از نخ لیفت برای لیفتینگ است که از روش های پرطرفدار برای کشیدن پوست صورت به شمار می رود .

لیفت صورت با نخ از روش های جوانسازی است که در آن به کمک نخ های جذبی یا موقت، کشیدن پوست و بالا بردن پوست را انجام می دهند.  بخیه ها در این روش در زیر پوست صورت میگیرد و در قسمت های پنهان پوست انجام می شود تا کمتر در معرض دید واقع شود  این روش هم از نظر هزینه و هم از نظر عوارض بعد از آن بسیار بهینه تر از جراحی های لیفت پوست است .

 

لیفتینگ و نخ لیفت

لیفتینگ در اصطلاح به معنای کشیدن و لیفتینگ صورت یعنی کشیدن پوست صورت.

در کشور ما در طی سال های اخیر، لیفتینگ صورت با نخ رایج شده است و بیماران ترجیح می دهند بجای انجام عمل جراحی جوانسازی صورت که بسیار پر هزینه است، از این روش استفاده کنند. زیرا این درمان دوره ی نقاهت کوتاهی دارد و بیماران خیلی زود می توانند به فعالیت های عادی خود برگردند.

در اواخر سال 1990 آقای مارلن سولانیدزه که جراحی روی است، نخ های بخیه خاردار را برای انجام عمل لیفت عضلات افتاده صورت معرفی کرد. این نخ ها غیر قابل جذب بوده و برای استفاده از آن ها نیاز به یک عمل جراحی کوچک بود.

به دلیل اینکه نصب این نخ ها نیازمند یک عمل جراحی بود، بسیاری از پزشکان و بیماران روی خوشی به این روش نشان ندادند. به همین دلیل بعد از آن استفاده از نخ های خاردار آپتوس ِ روسی و بعد از آن سیلوئتِ آمریکایی برای لیفت صورت مورد استفاده قرار می گرفت.

در طی سال های اخیر کُره دست به کار تولید نخ های پلی دی اکسان جذبی در انواع مختلف مونو، تورنادو، خاردار و اسکرو شد که برای نصب این نخ ها احتیاجی به همان عمل جراحی کوچک هم نیست. این نوع نخ ها با بدن سازگاری دارد و امروزه از همین نخ برای انجام لیفت صورت استفاده می شود. برای به دست آوردن نتیجه بهتر، می توان از تمامی نخ ها یعنی نخ های مونو، خاردار، تورنادو و… استفاده کرد. استفاده از نخ های خاردار اگر با پرکننده های پوستی ترکیب شوند از نظر لیفت و حجم مناسب، نتیجه بهتری می دهند. نخ های مونو برای سفت کردن پوست انتخاب خوبی است ولی استفاده از نخ های خاردار برای حجم دادن، مناسب نیست.

 

 

نکات مهم لیفت صورت با نخ یا کاشت نخ لیفت

لیفت با نخ یا کاشت نخ لیفت می تواند یک روش ابتدایی و جایگزین عمل جراحی باشد. همچنین افرادی که قبلا عمل جراحی کشیدن پوست صورت انجام داده اند و بار دیگر می خواهند پوست صورت خود را لیفت کنند اما برای بار دوم آمادگی جراحی ندارند، روشی مناسب است.

یکی از نکات مهم که باید به آن توجه نمود این است که آیا باید از نخ جوانسازی پوست استفاده کرد یا نخ های لیفت کننده. این نخ ها هر دو در پوست به صورت آزاد هستند و نقطه اتصالی ندارند. نخ های جوان سازی پوست نخ هایی هستند به صورت تک رشته ای مونو فیلامان که بسته به نیاز حدودا در یک جلسه، 10 تا 120 نخ در پوست قرار می گیرد. این نخ ها روی سوزن هایی با سایز 25 تا 31 به صورت صاف نصب شده و به صورت توری و V مانند در پوست قرار می گیرند.

 

لیفت پوست صورت با نخ ( از بین رفتن خط لبخند، افتادگی گونه و خط پیشانی)

 

نخ های لیفت کننده، خاردار هستند یا دندانه دارکه به صورت مکانیکال پوست را لیفت می کنند. در هر طرف صورت بسته به مشکلی که بیمار دارد 1 تا 5 نخ خاردار استفاده می شود. بنابراین برای استفاده از نخ باید هدف درمان مشخص شود. لیفت صورت یا جوان سازی!

 

طریقه انجام لیفتینگ صورت با نخ یا گونه گذاری با نخ

لیفت صورت با نخ یا گونه گذاری با نخ به این صورت است که نواحی از صورت که نیاز به لیفتیگ دارند توسط پزشک علامت گذاری شده و به صورت موضعی بی حس می شود. نخ ها از طریق برش های کوچکی که در قسمت پشت خط رویش مو ایجاد می شوند، وارد قسمت زیرین پوست می شود به همین علت جای هیچ گونه جراحت و بخیه روی پوست باقی نمی ماند.

 

از بین رفتن چروک های اطراف چشم

 

 

 

پزشک بعد از اینکه برش ها را برروی پوست ایجاد می کند، از طریق یک سوزن باریک و توخالی استفاده می کند و نخ ها را از نزدیک استخوان گونه به لایه های زیرین پوست می فرستد و سر دیگر نخ به قسمت های داخلی عمیق تر پوست متصل شده و نخ به آرامی بالا کشیده می شود. زمانی که پزشک حس کند نخ لیفت در جای مناسب خود قرار گرفته است به آرامی آن قسمت از بافت پوست را با دست فشار می دهد تا شکلی که مدنظر وی است در آن ناحیه ایجاد شود.

 

انجام گونه گذاری با نخ

 

با انجام این عمل پوستِ شل و بافت های زیر آن کشیده و سفت می شود. زائده های روی نخ در محلی که برش خورده است درگیر می شوند. بعد دو سر نخ در قسمت زیرین پوست بخیه می شوند. در انتها نخ زیر پوست می ماند تا ساختار زیر پوست را حفظ کنند. بعد از انجام این عمل، نخ ها دیده یا احساس نمی شوند و بعد ها بدن با تولید کلاژن ها حالت ایجاد شده را حفظ می کند.

مدت زمان لازم برای لیفت صورت با نخ بستگی به تعداد نخ هایی که مورد استفاده قرار می گیرد دارد. این زمان بین 30 دقیقه تا 1 ساعت است.

 

 

 

کدام نواحی از صورت با نخ لیفت، لیفتینگ می شوند؟

 

مزایای لیفت صورت با نخ یا لیفت گونه با نخ

 

 

توصیه های مراقبتی بعد از انجام لیفت صورت با نخ

مراقبت هایی که باید بعد از انجام لیفت صورت با نخ انجام داد شامل:

لیفت صورت با نخ برای چه افرادی مناسب نیست؟

 

 

خطرات و عوارض لیفت صورت با نخ یا لیفتینگ

 

سن مناسب برای انجام لیفت صورت با نخ

انجام لیفتینگ برا خانم ها و آقایان را می توان جهت رفع چین وچروک پوست صورت و گردن در سنین 30 تا 50 سال انجام داد. افراد پیر می توانند به جای عمل های جراحی سنگین از این روش درمانی استفاده کنند.

قیمت لیفت صورت با نخ در رشت

قیمت لیفت صورت با نخ در رشت به عوامل مختلفی از جمله جنس و نوع نخ استفاده شده در لیفت صورت و ناحیه مورد نظر در صورت برای درمان بستگی دارد .که برای آگاه شدن از اطلاعات کامل در زمینه قیمت باید با پزشک متخصص مشورت کنید. جهت اطلاع از قیمت لیفت صورت با نخ، گونه گذاری با نخ با این شماره تماس بگیرید.

 

 

 

قیمت نخ کاگ

قیمت نخ کاگ300 تومن است که معمولا برای عمل لیفت صورت 4تا5 عدد نیاز است.

 

 

 

 قیمت لیفت صورت با نخ یا لیفتینگ صورت با نخ

 

ناحیه قیمت
قسمت میانی صورت 3,500,000 تومان
قسمت تحتانی صورت 3,500,000 تومان
لیفت سانترال لب 5,000,000 تومان
لیفت صورت (mini face) 25,000,000 تومان
لیفت صورت با هایفو 21,000,000 تومان
لیفت با نخ هر جفت 17,000,000 تومان
لیفت کل صورت و گردن با هایفو 24,000,000 تومان

 

بهترین کلینیک لیفت صورت با نخ در رشت آدرس : گلسار، خیابان ۱۲۲ ، ساختمان فرهام ،طبقه اول ، کلینیک زیبایی دکتر امانی

نتیجه گیری

با توجه به مطالبی که گفته شد می توان گفت انجام لیفت صورت با نخ یا لیفت گونه با نخ برای زیبایی و جوان سازی پوست روشی ایمن، بدون عارضه، بدون جراحت و برش و روشی بسیار عالی است که باعث از بین بردن چین و چروک های پوست، خطوط روی پوست مانند خط لبخند، افتادگی گونه، بالا رفتن ابروهای افتاده و نامتقارن، افتادگی عضلات گردن و… می شود. که این موارد یاد شده خود از مزایای انجام روش لیفت صورت با نخ است. با این روش صورت بسیار طبیعی به نظر می رسد.

 

زاویه سازی صورت در رشت | تزریق ژل در رشت | تزریق چربی در رشت | تزریق بوتاکس در رشت | لیزر موهای زائد در رشت | انجام پی آر پی در رشت | جراحی بوکال در رشت | لیپوساکشن غبغب در رشت | لیفت بینی در رشت | مزوتراپی در رشت | هایفوتراپی در رشت

خروج از نسخه موبایل