رزرو نوبت : 01333733126

تزریق ژل در رشت

امروزه داشتن ظاهر زیبا یکی از اولویت های همه افراد است و مردم به زیبایی و جوانی پوست خود اهمیت زیادی می دهند و همواره به دنبال روش های جوانسازی پوست هستند. یکی از روشهای موثر در این زمینه تزریق ژل است. تزریق ژل در رشت با استقبال زیادی مواجه شده است و این استقبال باعث شده تا رقابت زیادی در این زمینه ایجاد شود. در اینحا قصد داریم شما را با تزریق ژل در رشت، کاربردهای آن، مراقبت های قبل و بعد، هزینه و قیمت تزریق ژل و … آشنا کنیم.

 

تزریق ژل چیست؟

کاهش میزان تولید کلاژن و الاستین یکی از  مشکلات رایجی است که بالا رفتن سن علت به وجود آمدن آن است و باعث تحلیل رفتن حجم چربی پوست و به بروز چین و چروک می شود. روش های زیادی برای از بین بردن این چین و چروک ها وجود دارد که تزریق ژل یکی از آنها است. در این روش علاوه بر ژل از ماده دیگری به نام فیلر نیز استفاده می شود. فیلرها، موادی هستند که به آن ها پرکننده یا حجم‌دهنده‌های پوستی گفته می شود و ساختاری مشابه ژل دارند و از آن ها برای جوانسازی پوست استفاده می کنند‌. به این ترتیب چربی های از دست رفته پوست به وسیله تزریق ژل یا فیلر جایگزین می شود و به عبارتی حجم از دست رفته پوست بر می گردد.

 

 

کاربرد تزریق ژل در پوست

تزریق ژل دارای کاربردهای فراوانی است که از مهمترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

مراقبت های قبل و بعد از تزریق ژل

برای انجام هر نوع عمل زیبایی قبل از هر چیز باید آشنایی کاملی با نوع عمل به دست آورد و پس از آن به یک پزشک متخصص و مجرب مراجعه کرد. در مرحله اول پزشک جلسه مشاوره ای را برای توضیح روال کار و بررسی کلی شرایط بیمار ترتیب می دهند و پی از انجام آزمایشات اولیه، نوبت انجام عمل تعیین خواهد شد. انجام عمل های زیبایی به یک سری مراقبت هایی قبل و بعد از انجام عمل نیاز دارند که برای کسب نتیجه بهتر و مطلوب باید به طور دقیق آن ها را رعایت کرد.

مراقبت های قبل از تزریق ژل

مراقبت های بعد از تزریق ژل

 

دوره نقاهت بعد از تزریق ژل

عمل تزریق ژل یکی از عمل های سرپایی زیبایی محسوب می شود و مانند عمل های جراحی دوران نقاهت و بهبودی طولانی ندارد. ممکن است در روزهای اول اندکی تورم و قرمزی در محل تزریق ژل مشاهده شود که پس از مدتی رفع خواهد شد. از آنجایی که در این عمل از بیهوشی استفاده نمی شود، فرد بلافاصله بعد از انجام تزریق می تواند به روال عادی زندگی روزمره خود برگردد و کارهای عادی خود را با رعایت اندکی احتیاط به راحتی انجام دهد و نیازی به بستری شدن بیمار نیست. فقط توصیه می شود در یک یا دو روز اول از انجام کارهای سنگین پرهیز کند.

نمونه ای از تزریق ژل خط لبخند

هزینه و قیمت تزریق ژل در رشت

برای عمل تزریق ژل نمی توان هزینه مشخصی تعیین کرد زیرا به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله:

 

قیمت تزریق ژل بر اساس انواع مختلف ژل در کلینیک زیبایی دکتر امانی

تمامی عوامل گفته شده تاثیر مستقیمی روز هزینه تزریق ژل دارد که در جلسه اول مشاوره و قبل از انجام تزریق توسط پزشک مشخص می شود و به اطلاع فرد می رسد. جهت اطلاع از قیمت ها از کلینیک زیبایی دکتر امانی با شماره 01333733126 تماس بگیرید.

 

 

 

سوالات متداول

برخی از سوالات متداول تزریق ژل که ممکن است قبل از انجام تزریق برای هر شخص پیش بیاید در زیر آمده است و پاسخ هر کدام برای راهنمایی و کمک به انتخاب درست شما نیز بیان شده است.

میزان ماندگاری تزریق ژل چقدر است؟

زمان ماندگاری ژل به نوع آن بستگی دارد و به طور معمول از 6 ماه تا 2 سال ماندگاری دارد.

تزریق ژل چه عوارض جانبی به دنبال خواهد داشت؟

اگر ژل های مورد استفاده از کیفیت لازم برخودار باشند و پزشک نیز مهارت کافی داشته باشد، عوارض تزریق ژل اندکی تورم و کبودی در روزهای اولیه خواهد بود که واکنش طبیعی بدن فرد است و کاملا عادی است و پس از چند روز برطرف می شود.

نتایج تزریق ژل چه زمانی قابل مشاهده است؟

نتایج حاصل از تزریق ژل بلافاصله بعد از تزریق قابل مشاهده است. اما به دلیل وجود اندکی تورم و قرمزی در محل تزریق نتیجه نهایی یک یا دو روز پس از تزریق مشخص خواهد شد.

تزریق ژل به چه کسانی توصیه نمی شود؟

تزریق ژل برای برخی از افراد مناسب نیست. از جمله:

 1. افرادی که دارای بیماری ها خود ایمنی هستند،
 2. افرادی که سابقه سکته قلبی و مغزی دارند،
 3. زنان باردار و شیرده،
 4. افرادی که برای کنترل دیابت از انسولین استفاده می کنند،
 5. افرادی که سابقه لخته شدن خون در بدن را دارند،
 6. افرادی که به بیماری سرطان مبتلا هستند،
 7. و … .

 

مزایای تزریق ژل چیست؟

تزریق ژل دارای مزایای مختلفی است. مانند:

 1. سرعت انجام تزریق،
 2. دوره نقاهت بسیار کوتاه،
 3. عدم نیاز به بیهوشی و سرپایی بودن عمل،
 4. امکان مشاهده نتایج بلافاصله پس از تزریق ژل،
 5. هزینه کمتر نسبت به عمل های جراحی زیبایی،
 6. و … .

 

 

 

بهترین کلینیک تزریق ژل در رشت آدرس : گلسار، خیابان ۱۲۲ ، ساختمان فرهام ،طبقه اول ، کلینیک زیبایی دکتر امانی

 

نتیجه گیری

به طور کلی می توان گفت اگر قصد دارید تزریق ژل انجام دهید باید به نکات زیر توجه کنید:

 

زاویه سازی صورت در رشتتزریق چربی در رشت | تزریق بوتاکس در رشت | لیزر موهای زائد در رشت | انجام پی آر پی در رشت | جراحی بوکال در رشت | لیپوساکشن غبغب در رشت | لیفت صورت با نخ در رشت | لیفت بینی در رشت | مزوتراپی در رشت | هایفوتراپی در رشت

خروج از نسخه موبایل