Site icon کلینیک زیبایی دکتر امانی

تزریق ژل لب و مراقبت های بعد از آن (کاملا طبیعی) + [ویدئو]

تزریق ژل لب و مراقبت های بعد از آن

اگر به زیبایی لب های خود اهمیت می دهید و می خواهید با یکی از مهمترین روش های زیبایی لب آشنا شوید تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعاتی در زمینه تزریق ژل لب و مراقبت‌های بعد از آن را در اختیار شما قرار دهیم.

 

یکی از مهم‌ترین اعضای صورت که در افزایش یا کاهش زیبایی اهمیت فراوانی دارد، لب است. امروزه روش‌های زیادی برای درشت کردن و برجسته کردن لب وجود دارد که می‌توانند مقبولیت چهره را افزایش دهند. یکی از مهم‌ترین این روش‌ها تزریق ژل لب است. در این مقاله روش انجام این عمل و مراقبت‌های بعد از آن را شرح می‌دهیم.

 

به‌ مرور زمان و با افزایش سن ممکن است چین ‌و چروک ‌هایی روی لب به وجود بیاید و جذابیت آن را تحت تأثیر قرار دهد. همچنین ممکن است افرادی به‌ صورت ژنتیکی دارای لب‌هایی با حجم کم و اندازه کوچک باشند و مایل باشند که حجم لب‌های خود را به‌منظور زیبایی چهره افزایش دهند. برای این منظور می‌توانند از عمل تزریق ژل استفاده کنند. علاوه بر تزریق ژل روش دیگری نیز وجود دارد که شباهت زیادی به این عمل دارد و به آن پروتز گفته می‌شود که نه‌ تنها برای پروتز لب، بلکه برای پروتز گونه، پروتز چانه و از بین‌ بردن گودی زیر چشم نیز کاربرد دارد.

 

 

تزریق ژل چیست؟

یکی از روش‌های مطمئن، بدون دردسر و با تأثیرگذاری بالا برای جوان‌سازی و زیبایی پوست است. این روش یکی از روش‌های غیرتهاجمی یا حداقل کم تهاجم و از نظر اقتصادی نیز جزو روش‌های مقرون‌به‌صرفه برای زیبایی بوده و از مزیت‌های آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

امروزه علاوه بر تزریق ژل لب، از این عمل به‌منظور زیبایی و جوان‌سازی قسمت‌های مختلفی از بدن مورداستفاده قرار می‌گیرد.

 

 

 

تزریق ژل لب در رشت

یکی از انواع تزریق ژل که امروزه طرف‌داران زیادی پیدا کرده، تزریق ژل لب است. این عمل به‌راحتی می‌تواند باعث افزایش حجم لب و برجسته کردن لب ها در چهره شود و جذابیت فرد را افزایش دهد. در این عمل یک نوع ژل مخصوص به نام هیالورونیک اسید توسط سرنگ‌های بسیار ظریفی در زیرپوست تزریق می‌شود. ژل هیالورونیک اسید به‌صورت طبیعی در بدن نیز تولید می‌شود به همین دلیل ژل‌های تزریقی نیز بر همین اساس تولید شده‌اند.

 

این روش در مقایسه با روش پروتز که برشی در سطح پوست ایجاد می‌شود و پروتز در زیرپوست قرار می‌گیرد، هم جراحت ناچیزی دارد و دوره بهبودی آن بسیار کوتاه‌تر است. به همین دلیل توانسته طرف‌داران بیشتری را به سمت خود جلب نماید.

 

نکات مهم در تزریق ژل

قبل از انجام تزریق ژل باید این 6 نکته مورد توجه قرار بگیرد:

 

جهت دریافت مشاوره رایگان در رابطه با تزریق ژل لب از یکی از کلینیک های شهر رشت، کلینیک زیبایی دکتر امانی با شماره 01333733126 تماس بگیرید.

 

 

 

مراقبت‌های بعد از عمل تزریق ژل

عمل تزریق ژل لب مانند هر عمل زیبایی دیگر، پس از انجام نیاز به رعایت موارد و انجام مراقبت‌هایی دارد. تمام این مراقبت ها بر نتیجه نهایی عمل تأثیرگذار هستند. برخی از مهم‌ترین مراقبت‌های بعدازاین تزریق عبارت‌اند از:

 

 

 

و در آخر … 

در این مقاله یکی از روش‌های سریع و آسان برای زیبایی چهره و علی‌الخصوص لب به نام تزریق ژل معرفی و مراقبت‌های ضروری پس از انجام این عمل بیان شد که شخص می‌تواند با رعایت آنها به نتیجه مورد نظر خود برسد. به‌طورکلی می‌توان گفت این روش یکی از ساده‌ترین و کم‌خطرترین روش‌های حجیم کردن لب‌ها تاکنون شناخته شده است. باتوجه‌به این موارد، پیشنهاد من به شما برای عمل تزریق ژل لب، مراجعه به کلینیک زیبایی دکتر امانی است که یکی از بهترین کلینیک های زیبایی در رشت است.

 

 

منبع: ویکی پدیا

خروج از نسخه موبایل