رزرو نوبت : 01333733126

لیپوساکشن غبغب در رشت

چهره زیبا و بدون عیب‌ونقص یکی از دغدغه‌های بشر به‌خصوص خانم‌ها از گذشته تاکنون بوده . همواره برای همه مهم است که با گذشت زمان و افزایش سن بتوانیم زیبایی و جوانی خود را حفظ کنیم. یکی از مشکلاتی که روند افزایش سن، چاقی و مسائل ژنتیکی باعث ایجاد آن می‌شود، ایجاد غبغب است. غبغب برجستگی و تورمی در ناحیه چانه و گردن است که باعث ازبین‌رفتن فرم باریک و طبیعی گردن می‌شود. که تاثیر بدی بر ظاهر طرف می گذارد. این بافت آزاردهنده در روی گردن از پوست شل شده و چربی تشکیل می‌شود. با توجه به افزایش در خواست های عمل لیپوساکشن غبغب در رشت ما این مقاله را تهیه کردیم، تا افراد داوطلب عمل لیپوساکشن غبغب در رشت بتوانند اطلاعات صحیح و کاملی در رابطه با این موضوع دریافت کنند . و در آخر بهترین تصمیم را برای از بین بردن غبغب خود بگیرند.

 

 

 

از بین بردن دائمی غبغب یا لیپوساکشن غبغب چیست؟

 

همان‌طور که ذکر شد غبغب در اثر تجمع بافت چربی در زیرپوست شکل می‌گیرد و بافت آن به‌گونه‌ای است که با انجام تمرینات ورزشی از بین نمی‌رود. به عبارت دیگر انجام ورزش تأثیری بر این ناحیه نمی‌گذارد. لیپوساکشن غبغب همان گونه که از نامش پیداست به معنی استخراج و ساکشن کردن بافت چربی است. در عمل لیپوساکشن غبغب در رشت که یکی از عمل‌های جراحی زیبایی برای درمان غبغب است، به‌وسیله دستگاه مخصوصی چربی‌های جمع شده در ناحیه گردن را خارج می‌کنند و به‌این‌ترتیب غبغب را از بین می‌برند.

 

روش انجام ساکشن غبغب (کوچک کردن غبغب)

لیپوساکشن غبغب که نسبت به روش‌های جراحی موجود سریع‌تر و راحت‌تر است، دارای مراحل مختلفی است که عبارت‌اند از:

  1. ابتدا جراح یا همان پزشک متخصص ساکشن غبغب، ناحیه موردنظر را به‌وسیله بی‌حسی موضعی، بی حس می‌کند. تا بیمار هیچ دردی را در حین عمل احساس نکند؛
  2. بعد چند برش کوچک در محل موردنظر ایجاد می‌کنند؛
  3. بعد از ایجاد برش، لوله بسیار باریکی که قطر آن کمتر از 2 میلی‌متر است. به آن کانولای مخصوص لیپوساکشن می‌گویند. این لوله را از این محل‌ها به قسمت دارای بافت چربی وارد می‌کنند؛
  4. در این مرحله پزشک با استفاده از کانولای لیپوساکشن چربی اضافی را از محل موردنظر بیرون می‌کشد؛
  5. بعد از خروج کامل چربی‌های اضافی محل برش داده شده را با چند بخیه می‌بندند؛
  6. و در نهایت به‌وسیله یک گاز استریل محل را پانسمان می‌کنند. تا از بروز عفونت جلوگیری شود و گردوغباری روی محل زخم قرار نگیرد. این پانسمان بهتر است به‌صورت مرتب تعویض شود تا زخم عفونت نکند.

 

 

 

مزایای انجام ساکشن غبغب و از بین‌بردن دائمی غبغب

عمل ساکشن غبغب دارای مزایای فراوانی برای زیبایی فرد است .که در این مقاله به برخی از مهم‌ترین آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 

قبل و بعد از انجام عمل از بین بردن دائمی غبغب

 

 

 

انجام ساکشن غبغب برای چه کسانی توصیه می‌شود؟

به‌طورکلی می‌توان گفت انجام ساکشن (لیپوساکشن) غبغب محدودیت سنی ندارد. ولی بهتر است این عمل برای افراد بین 30 تا 50 سال انجام شود. این افراد علاوه بر معیار سن باید دارای شرایط زیر باشند:

تمامی معیارها و موارد گفته شده پس از مراجعه حضوری و مشورت با متخصص مربوطه تعیین می‌شود. پزشک می‌تواند تشخیص دهد که فرد کاندیدای مناسبی برای عمل ساکشن غبغب است یا خیر.

 

 

 

عوارض انجام ساکشن غبغب

ساکشن غبغب نیز مانند دیگر عمل‌های جراحی زیبایی عوارضی را به دنبال خواهد داشت که البته باتوجه‌به سرپایی محسوب شدن این عمل، عوارض آن نیز ناچیز خواهد بود. پزشک مربوطه باید قبل از انجام عمل و در جلسات مشاوره بیمار را به‌صورت کامل در جریان این عوارض قرار دهد. برخی از عوارض احتمالی این عمل عبارت‌اند از:

همان‌طور که گفته شد انجام عمل لیپوساکشن غبغب از جمله کم‌خطرترین روش‌ها نسبت به جراحی برای برداشتن و درمان غبغب است و تمامی عوارض گفته شده به‌صورت موقتی و احتمالی خواهند بود و در زمان کوتاهی و معمولاً پس از چند روزبه خودی خود ناپدید خواهند شد. برای کم شدن این عوارض بهتر است انجام این عمل در کلینیک‌های معتبر و توسط متخصصین مجرب و حرفه‌ای و با استفاده از بهترین تجهیزات انجام شود.

 

مراقبت‌های قبل از انجام ساکشن غبغب

قبل از انجام عمل ساکشن غبغب نباید از داروهایی که باعث ایجاد اختلال در سیستم انعقاد خون می‌شوند مانند قرص‌های آسپرین استفاده کرد و همچنین مصرف تمامی داروهای ضدبارداری که می‌توانند باعث لخته شدن خون در رگ‌های عمقی شوند را باید یک ماه پیش از انجام لیپوساکشن غبغب قطع کرد.

 

مراقبت های بعد از عمل ساکشن غبغب

اگرچه دوره نقاهت و مراقبت ها در عمل ساکشن غبغب نسبت به عمل‌های جراحی بسیار کوتاه‌تر است ولی توصیه می‌شود به‌منظور کوتاه‌تر شدن این دوره و تسریع روند بهبودی فرد بیمار مراقبت‌های زیر انجام شود:

 

آیا می‌توان گفت که ساکشن غبغب (از بین بردن دائمی غبغب) عملی دائمی است؟

ساکشن غبغب عملی دائمی و دارای ماندگاری بالایی است. هرچند چربی‌های اضافی ناحیه گردن به این وسیله کاملاً برداشته می‌شود ولی اگر فرد رژیم غذایی درست و مناسبی را رعایت نکند ممکن است پس از مدتی به دلیل اضافه‌وزن، مجدداً در این ناحیه نیز چربی جمع شود. همچنین باعث ایجاد غبغب شده و نتیجه لیپوساکشن غبغب را کاهش می دهد.

 

قیمت ساکشن یا لیپوساکشن غبغب در رشت

میزان قیمت ساکشن غبغب در رشت در افراد مختلف با هم تفاوت دارد. و به عواملی مانند: وسعت ناحیه مورد عمل، حجم و میزان چربی‌های انباشته شده در زیرپوست و مدت زمانی که ممکن است انجام عمل طول بکشد بستگی دارد. درعین‌حال این نوع از لیپوساکشن باتوجه‌به اینکه نسبت به انواع دیگر آن که در دیگر قسمت‌های بدن انجام می‌شود در سطح کوچک‌تری صورت می‌گیرد هزینه‌های انجام آن نیز به نسبت کمتر خواهد بود. جهت اطلاع از قیمت بروز با این شماره تماس بگیرید. شماره تماس جهت رزرو نوبت : 01333733126

 

بهترین کلینیک لیپوساکشن غبغب در رشت آدرس : گلسار، خیابان ۱۲۲ ، ساختمان فرهام ،طبقه اول ، کلینیک زیبایی دکتر امانی

 

 

نتیجه‌گیری

همان‌طور که در این مقاله اشاره شد توجه به زیبایی چهره یکی از مسائل مهمی است که این روزها بیشتر به آن بها داده می‌شود و روزبه‌روز روش‌های نوینی برای آن به وجود می‌آید. لیپوساکشن غبغب یک روش پایدار و دائمی برای ازبین‌بردن مشکل غبغب محسوب می‌شود .که فرد می‌تواند بدون نیاز به انجام جراحی‌های گران‌قیمت که در زمان طولانی‌تری انجام می‌شود و دارای عوارض فراوانی نیز است، از آن استفاده کند. این روش یک نوع عمل سرپایی محسوب می‌شود و دارای درد و دوره نقاهت بسیار کوتاهی است . پس از انجام عمل فرد می‌تواند روال عادی زندگی خود را در پیش بگیرد.

برای انجام لیپوساکشن غبغب در رشت بهتر است به متخصصین مجرب در این امر مراجعه شود . انجام عمل لیپوساکشن غبغب در رشت و با بهترین تجهیزات صورت بگیرد تا رضایت کامل شخص را در پی داشته باشد. داشتن رژیم غذایی نیز یکی از ملزومات این روش است، تا اثر آن حفظ شود و چربی‌های اضافه در اثر افزایش وزن مجدد باعث ایجاد غبغب نشود.

 

زاویه سازی صورت در رشت | تزریق ژل در رشت | تزریق چربی در رشت | تزریق بوتاکس در رشت | لیزر موهای زائد در رشت | انجام پی آر پی در رشت | جراحی بوکال در رشت | لیفت صورت با نخ در رشت | لیفت بینی در رشت | مزوتراپی در رشت | هایفوتراپی در رشت

خروج از نسخه موبایل