رزرو نوبت : 01333733126

لیفت بینی در رشت

در این مقاله می خواهم برای شما، اطلاعاتی را در مورد فرم دهی بینی بدون هیچ جراحی یا همان لیفت بینی را بیان کنم ؛می خواهم تجربه دوستم را در انجام لیفت بینی در رشت یا همان فیلر بینی در رشت با شما به اشتراک بگذارم.

لیفت بینی یکی از روش های مناسب برای زیبایی و خوش فرم کردن بینی است و برای از بین بردن قوز بینی هم استفاده می کنند.شاید شما فکر کنید که باید به دنبال پزشکی باشید، که هزینه لیفت بینی برای شما کم تر باشد ولی باید گفت این طرز فکر درست نیست. من در رشت زندگی می کنم، بعضی افراد برای منفعت خودشان با گفتن این که تزریق بوتاکس قیمت پایین تری دارد شما را گول می زنند ، فریب این افراد را نخورید ؛به هیچ وجه سلامتی خود را فدای ارزانی نکنید !

دوستم به دنبال کلینیک زیبایی معتبری بود،که با سایت بهترین کلینیک زیبایی رشت آشنا شد؛ با جستجو و مقایسه کلینیک ها در آن به کلینیک زیبایی دکتر امانی مراجعه کرد. الان با این که شش ماه از لیفت بینی او میگذرد خیلی از نتیجه آن راضی است.

 

 

به شما توصیه میکنم به کلینیک های معتبر و متبحر به کار مراجعه کنید. توصیه میکنم بقیه مطلب را بخوانید و از تجربیات و مزایا و عوارض آن که برای چه کسانی مناسب نیست آگاه شوید و بهترین تصمیم را بگیرید.

لیفت بینی یا لیفت با نخ چیست؟

لیفت بینی یکی از روش های مناسب برای زیبایی و خوش فرم دادن بینی است. معمولا از این روش برای از بین بردن قوز بینی استفاده می کنند. دوستم برای رفع قوز بینی خود به دنبال بهترین کلینیک در رشت می گشت. او با وجود ترسی که از جراحی داشت؛ لیفت بینی را انتخاب کرد .این روش نیازی به جراحی ندارد و بسیار آسان تر از جراحی انجام می گیرد. زیرا در این روش دیگر نیازی به شکستن و برش دادن استخوان بینی وجود ندارد. به این ترتیب ساختار و شکل بینی در حالت طبیعی خود باقی خواهد ماند.

 

روش انجام لیفت بینی با نخ به چه صورت است؟

با توجه به اطلاعاتی که دوستم در اختیارم گذاشت؛ در لیفت بینی نخ های مخصوصی را در زیر پوست بینی قرار می دهند. این نخ ها بسیار نازک و در اندازه های میلیمتری بوده و دارای جنسی قابل جذب در بدن است. به بیان ساده تر در این روش همان نخ های قابل جذبی بکار می رود، که در بخیه زدن جراحی ها مورد استفاده قرار می گیرد و بعد از مدت 6 تا 12 ماه به راحتی جذب بدن می شود. این امر یکی از موارد مهمی است که نشان دهنده بی خطر بودن لیفت بینی است.

 

 

 

دوستم با انجام لیفت بینی نخ های آن بعد از 7 ماه جذب بدن شد و از آن بسیار راضی است. خیلی از افراد برای داشتن جوان سازی پوست از لیفت صورت با نخ استفاده می کنند.

 

 

بیشتر بدانید لیفت صورت با نخ

 

روش های انجام لیفت بینی 

با وجود توضیحاتی که دوستم به من داد برای داشتن یک نتیجه عالی از انجام لیفت بینی باید این نکات را رعایت کرد:

 

 

مزایای انجام لیفت بینی با نخ در مقایسه با روش های دیگر

روش لیفت بینی دارای مزایای فراوانی است که در زیر به برخی از مهمترین آنها اشاره می کنیم:

انجام لیفت بینی برای چه کسانی مناسب است؟

لیفت کردن بینی برای چه گروه هایی توصیه نمی شود؟

کسانی هستند که برای تغییر فرم بینی آن ها حتما باید عمل جراحی انجام شود و نمی توان به وسیله لیفت بینی فرم دلخواهی را برای آن ها به وجود آورد. مانند:

 

 

میزان دوام و ماندگاری لیفت بینی چقدر است؟

همانطور که گفته شد نخ هایی که برای انجام لیفت بینی به کار می رود از نوع نخ های جذب شونده در بدن می باشد به همین دلیل پس از مدت حدود 6 تا 8 ماه جذب می شود. اثرات این روش حدودا تا یک سال پس از انجام لیفت ماندگاری دارد. برای حفظ نتیجه بهتر است سالی یک بار این عمل تکرار شود. همچنین می توان در صورت نیاز، در دفعات بعد فرم بینی را نیز تغییر داد.

لازم به ذکر است در دفعات بعدی تکرار لیفت، نخ های کمتری نسبت به بار اول استفاده خواهد شد. با تکرار مداوم این روش در زمان مشخص به راحتی می توانید این فرم را برای بینی خود حفظ نمایید.

دوستم برای رفع قوز بینی به مدت چند هفته به طور مرتب همان طور که پزشک متخصص دکتر شهروز امانی به او توصیه کرد برای انجام لیفت بینی مراجعه می کرد. او با انجام نکات بالا که بیان کردم به نتیجه عالی که می خواست رسید.

عوارض لیفت بینی 

در این روش به خاطر اینکه از یک یا دو نقطه نخ ها به داخل فرستاده می شوند. احتمال بروز عوارض خیلی کم و دور از انتظار است. ممکن است در محل های تزریق علائمی مانند: تورم، قرمزی و التهاب و یا کبودی مشاهده شود. این علائم کاملا موقتی و زود گذر هستند.

دوستم با وجود قرمزی که روی صورت اش داشت بعد از چند ساعت از بین رفت. به طور معمول بین چند ساعت تا چند روز کاملا از بین می روند.

مراقبت های پیشنهادی بعد از انجام لیفت بینی

هزینه لیفت بینی با نخ در رشت چقدر است؟

این هزینه ها در افراد مختلف با هم تفاوت دارد و توسط پزشک متخصص تعیین می شود. شخص می تواند در جلسات مشاوره از این هزینه ها اطلاع پیدا کند. هزینه ها بعد از معاینه اولیه و با توجه به شرایط بینی و نوع تغییر فرم آن تعیین میشود. قیمت لیفت بینی در رشت حدود 300 تا 500 هزار تومان می باشد.

 

 

 

نتیجه گیری
روش لیفت بینی یکی از روش های کم خطر و آسان برای تغییر فرم بینی به صورت دلخواه شما است و این امکان را برای شما فراهم می کند که اگر از فرم ایجاد شده بعد از لیفت صورت با نخ راضی نبودید ،می توانید به راحتی آن را ترمیم کرده یا بینی را به حالت اولیه آن برگردانید.

در این مقاله به آشنایی از تجربیات دوستم از انجام لیفت بینی در رشت و مزایا و عوارض آن پرداختیم .برای انجام لیفت بینی با نخ حتما به متخصصان مجرب و کار آزموده مراجعه نمایید تا نتایج مطلوبی کسب کنید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

برای ارتباط با ما خوشحال می شوم نظرات شما را بدانم.

بهترین کلینیک انجام لیفت بینی در رشت آدرس : گلسار، خیابان ۱۲۲ ، ساختمان فرهام ،طبقه اول ، کلینیک زیبایی دکتر امانی

 

 

زاویه سازی صورت در رشت | تزریق ژل در رشت | تزریق چربی در رشت | تزریق بوتاکس در رشت | لیزر موهای زائد در رشت | انجام پی آر پی در رشت | جراحی بوکال در رشت | لیپوساکشن غبغب در رشت | لیفت صورت با نخ در رشت | مزوتراپی در رشت | هایفوتراپی در رشت

خروج از نسخه موبایل